AKP'li Özlem Zengin'den tepkilere cevap: 6284 bizi bölen bir tartışma olamaz

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in geçtiğimiz günlerde 6284 ile ilgili yapmış olduğu açıklamanın ardından sosyal medyada hedef alındı. Zengin, hedef haline gelmesi hakkında açıklama yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, yaptığı 6284 açıklamalarının ardından sosyal medyada hedef haline geldi. Zengin hedef haline gelmesi hakkında bir açıklama yaptı.

İşte Zengin'in o açıklaması:

6284 BİZİ BÖLEN BİR TARTIŞMA OLAMAZ

Şimdi doğrusu artık bu konu ile alakalı konuşmak istemiyoru. Dün akşam gördüğünüz ben hedef haline geliyorum. Ne zaman ben bu konuya karşı bir şey söylesem normali çok aşan bir hedef olma hali ortaya çıkıyor.  Burada 6284 tabi ki tartışılabilir. İstanbul Sözleşmesi Türkiye'de çok tartışıldı. Mesele bunların tartışılması değil. Benim itirazım usulüne yöntemine... Doğrusu yapılan bu saldırılar Türkiye'de kadınları çok rahatsız ediyor. 6284 bizi bölen bir tartışma olamaz. Ben tehdit edildiğimi söylüyorum bunun sizin için bir önemi yok mu. Şuan da AK Parti'yi oy vereceğini söyleyen daha evvel bu insanlar  Saadet Partisi'nden başlayan bir tartışmadır aslında bu... Bu tartışmanın üslubuna bir itirazım var. Artık bu kanun ile ilgili tek bir şey söylemek istemiyorum. Bu yalnızlıktan da yorgunum camiamızın içinde bulunduğu durumu değerlendirirken de hüzün duyuyorum. Sadece Twitter'da değil Whatsaap gruplarında da çok ama çok çirkin şeyler görüyorum ve üzülüyorum. Biz bu işleri daha düzgün tartışabiliriz. Bunları daha islami bir ortamda konuşabiliriz.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN