İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, '150 Günde 150 Proje' maratonu kapsamında, Bayrampaşa'daki eski cezaevi arazisine kurulan İsmet Paşa Yaşam Merkezi ile Muratpaşa Kapalı Yüzme Havuzu ve Zemin Altı Otoparkı'nın açılışını yaptı.

AKP'li Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'e bugüne kadar gösterdiği iş birliği ve dayanışmadan dolayı teşekkür eden İmamoğlu, 'Cumhuriyet'imizin 100'üncü yılına girmeye hazırlandığımız şu dönemde, kamu yöneticileri olarak bir araya gelmekten, birlikte çalışmaktan, birlikte üretmekten, asla uzak durmamalıyız. Yoksa sözde 'Birleşelim, kucaklaşalım; kardeşiz' demekle bu olmaz. Yani bu işin, yönetici seviyesinde çözülmesi şarttır. Bu bağlamda; yönetim ahlakı, yönetim felsefesi noktasında, bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz' dedi.

BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANI AYDINER DE İMAMOĞLU'NA TEŞEKKÜR ETTİ

Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner de Açılışı yapılan merkezin önemli bir yer olduğunu vurguladı ve şunları söyledi:

'Biraz önce Sayın başkanımızla da görüştük. Çok seri bir şekilde buranın harekete geçmesi gerekiyor. Bu nedenle başkanımız da buradaki 5 tane önemli ofisleri açarak, halkımızın çok daha rahat bir şekilde buraya gelmelerini sağlıyorlar. Diğer dükkanların da çeşitli bir şekilde doldurularak buranın artık bir yaşam merkezi haline gelmesini, bundan sonra da inşallah birlikte yürüteceğiz. Biz de elimizden gelen her türlü yardımı Sayın başkanımıza yapacağız. Öncelikle, Bayrampaşa'mıza getirmiş olduğu çok önemli projelerinden dolayı, ben kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Halkım adına şükranlarımı sunuyorum. Özellikle de buradaki bu yaşam merkezinin altında bulunan, açılışını Sayın başkanımızın yapacağı önemli projeler, hakikaten insanımıza dokunacak olan projelerdir. Halkımıza, insanımıza, gençlere ve çocuklara dokunan bu tür projeleri yapması da bizim için de anlam teşkil ediyor. Yine aynı şekilde yüzme havuzu ve altında otopark olması da Bayrampaşa için çok ama çok önem arz ediyor. O açıdan bu önemli projelerin Bayrampaşa'ya kazandırılması münasebetiyle, kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.'

AKP'Lİ BAŞKANLAR DAHA ÖNCE DE TEŞEKKÜR ETMİŞTİ

AKP'li Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nın açılışında yaptığı konuşmada ve AKP'li Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, İstavroz Atık Su Tüneli açılışında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür etmişlerdi. İktidar ortağı MHP'nin Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da Silivri Boğluca Yaşam Vadisi'nin açılışında İmamoğlu'na teşekkür etmişti.