Türkiye’de emekli maaş promosyonu kampanyaları araştırılmaya devam ediyor. Emekliler promosyon kampanyalarını takip ediyor. Peki AK Bank emekliler için hangi fırsatları sunuyor?

AKBANK PROMOSYON KAMPANYASINI YENİLEDİ

Emekli maaş promosyonu kampanyaları SGK ile bankaların yapmış olduğu protokol kapsamında düzenleniyor. Bankalar maaş promosyonlarını SGK ile yaptıkları protokole göre belirliyorlar. Bu protokol kapsamında emekliler her bankadan farklı tutarda ödemeler alabiliyorlar. Akbank tarafından emekli maaş promosyonunda yeni bir düzenleme açıklaması yapıldı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı açıkladı: İşte Türkiye'nin korkunç dış borcu Hazine ve Maliye Bakanlığı açıkladı: İşte Türkiye'nin korkunç dış borcu

Akbank’tan emekli maaş promosyonu ödemesi alabilmek için müşterinin SGK’dan aldığı maaşını bu bankaya taşıması gerekiyor. Sonrasında ise maaş promosyonu sözleşmesi imzalanıyor. Bu sözleşme ile müşteri 3 yıl boyunca maaşını bir başka bankaya taşımayacağına söz veriyor. Müşterinin verdiği söze karşılık da Akbank emekli maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Emeklinin Akbank’a yatan ilk maaşının ardından maaş promosyonu için ne kadarlık ödeme hak edilmişse o kadarlık ödeme emeklinin hesabına yatırılıyor.

Akbank’ın emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında yapacağı ödemeleri belirten tarife şu şekilde açıklandı:

-Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.200 TL
-Emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 4.850 TL
-Emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.250 TL
-Emekli maaşı 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.000 TL

EMEKLİLERE 3.000 TL EK ÖDEME!

Akbank’ın emeklilere yaptığı jest ise ek ödemede ortaya çıkıyor. Akbank’ın emekli müşterileri maaşı kaç TL olursa olsun bu bankadan aldığı kredi kartından ayda 2.500 TL harcama yapma sözü vererek bu ek ödemeyi almayı hak ediyor. Bu işlemi yapan emeklilere Akbank 3.000 TL tutarında ödeme yapıyor. Bu ödeme direkt olarak kredi kartlarına yükleniyor. Nakit olmayan bu ödemeler emekli müşterinin kredi kartına chip-para olarak yükleniyor ve emekli müşteriler de 3.000 TL’ye karşılık gelen bu chip-parayı istedikleri gibi harcayabiliyorlar.