31 Mart'ta gerçekleşecek mahalli idareler genel seçimleri öncesi miting programlarına 10 Şubat'ta Zonguldak'ta başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoğun mesaisini sürdürüyor.

Saffet Sancaklı, MHP'ye geri döndü! Bahçeli davet etti Saffet Sancaklı, MHP'ye geri döndü! Bahçeli davet etti

Seçim mitinglerine bugün Ankara'da devam eden Erdoğan, yarın da partisi tarafından Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"ne katılarak bir konuşma yapacak.

MURAT KURUM, İSTANBULLULARI "YENİDEN BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ"NE DAVET ETTİ

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, yarın Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"ne tüm İstanbulluları davet ederek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle saat 14.00'te burada bu coşkuyu hep birlikte yaşayacağız ve aslında 31 Mart akşamı Saraçhane'de yapacağımız bayramın bir provası olacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yarın Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde düzenlenecek "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi" için hazırlıklar sürüyor.

Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer ile birlikte miting öncesi alandaki hazırlıkları inceledi.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan Kurum, "Yeniden İstanbul, sadece İstanbul" diyerek sahada olduklarını ve vatandaşlarla kucaklaştıklarını belirtti.

Heyecanlarının yüksek olduğunu vurgulayan Kurum, "Çünkü artık görevi devralmamıza 7-8 gün kaldı, vatandaşlarımız sabırsız. Gittiğimiz her yerde kardeşlerimiz artık bu değişimin bir an önce olmasını istiyorlar." şeklinde konuştu.

Murat Kurum, İstanbul'da 31 Mart akşamı huzuru inşa edeceklerini ve kenti sosyal belediyeciliğe yeniden kavuşturacaklarını vurgulayarak, "Teşkilatlarımızla birlikte 76 gündür tüm vekillerimiz, belediye başkanlarımızla sahadayız. Hayallerimizi ve projelerimizi anlatıyoruz. Yarın Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle saat 14.00'te burada bu coşkuyu hep birlikte yaşayacağız ve aslında 31 Mart akşamı Saraçhane'de yapacağımız bayramın bir provası olacak." diye konuştu.

Editör: Mert Kaan Taş