AK Partili Mustafa Şen açıkladı: İşte son anket sonuçları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AHaber'de katıldığı programda 'Sonuçları çarşamba günü aldım' diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyunu açıkladı. Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranının yüzde 53 AK Parti'nin ise yüzde 41 civarında olduğunu söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türkiye'nin sandık başına gideceği 14 Mayıs'a 2 aydan az bir süre kaldı. Cumhurbaşkanı adayları birer birer netleşirken Cumhur İttifakının adayı gösterilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anketin sonuçlarını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen açıkladı. "Bu sonuçları çarşamba günü aldım" diyen Şen, haftada 3-4 gün anket yaptırdıklarını da belirtti.

"HAFTADA 3-4 ANKET YAPTIRIYORUZ"

Şen'in yaptırdıkları anketin sonuçları, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranı ve Kılıçdaroğlu'nun yarıştaki durumuyla ilgili A Haber'de yaptığı açıklamalardan öne çıkan satır başları şöyle:

"Normalde ayda 3-4 tane anket yaptırıyorduk. Ancak şu an haftada 3-4 anket yaptırıyoruz. Profesyonellere yaptırıyoruz bu anketleri."

ERDOĞAN'IN VE AK PARTİ'NİN OY ORANINI AÇIKLADI

"Bitirdiğimiz hafta itibarıyla bir seçim olsaydı cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN