Kayıt işlemlerine eşi Seyhan Hanım ve 3 kızı Fatıma Sezen, Zeynep Hilal, Ayşe Ezgi ile birlikte gelen Atay Uslu’ya rozetini eşi Seyhan Uslu taktı.  Kayıt sonrası açıklama yapan Atay Uslu şunları ifade etti;

“ Uslugiller ile hep birlikte TBMM’ye gelerek 28. dönem Antalya Milletvekili olarak kaydımızı yaptırdık. Tüm Antalyalı hemşerilerimize gönülden teşekkür ediyorum. 

Hem Cumhur İttifakına Mecliste çoğunluğu veren hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçen milletimize şükranlarımızı sunuyorum.  

Bu seçimin kazananı Türkiye olmuştur, 85 Milyon Vatandaşımız olmuştur. Nasıl geçmiş 8 yılda Milletimizin emrindeysek yine milletimizin hizmetinde olacağız. Eser siyaseti, hizmet siyaseti ile durmadan, yorulmadan yola devam edeceğiz. 

ESER SİYASETİ-EREDEMLİ POLİTİKA

Turizmin genişletilmesinden tarımsal üretimin arttırılmasına, ekonomik refahın arttırılmasından yaşam konforunun yükseltilmesine, göç yönetiminden afetsel dönüşüme, sanatın desteklenmesinden sporun yaygınlaştırılmasına, hayvan haklarından çevre hakkına, kültürel mirasa sahip çıkılmasından ekolojik dengenin korunmasına kadar insana, doğaya, çevreye, sanata, kültüre dair her konuda faydalı olmak için, eser ve hizmet üretmek için çaba göstereceğim, hemşerilerimle sürekli iletişim ve istişare içinde doğru politikalar üretmek için çalışacağım. 

Allah Memleketimize ve Milletimize güzel işler yapmayı, Ülkemiz ve insanlık için erdemli politikalar üretmeyi ve gök kubbede bir hoş sadâ bırakmayı nasip etsin. 

Antalya’yı Seviyoruz.

Siirt'te CHP İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi'nde arbede: Sandalyeler hava uçuştu! Siirt'te CHP İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi'nde arbede: Sandalyeler hava uçuştu!

Türkiye’yi Seviyoruz.”