Yeniden Refah Partisi’nin Manisa Yunusemre adayı Mehmet Ali Avcul dün adaylıktan çekildiğini açıklamış, AK Parti MKYK üyesi Bülent Arınç da bu haberi duyurmuştu.

Yıldırım, Arınç’ın açıklamalarına ve Avcul’a sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yıldırım ” Ben size hem Yunusemre’yi hem Şehzadeleri hem de Manisa büyükşehir Belediyesi’ni kaybettireceğim.”  dedi.

Antalya'daki teleferik faciasında ihmaller zinciri ortaya çıktı! Antalya'daki teleferik faciasında ihmaller zinciri ortaya çıktı!

Siz Milli Görüşten Zerre Nasiplenmemiş Birisiniz

Yıldırım’ın yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Eyy Bülent Arınç, Bu yanındaki ilkesiz adam bugün yola çıktıklarını son dakikada yolda bırakan siyasi bir mevtadır. Elbet birgün sizide yolda bırakacak. Gerçi siz yola çıktıklarınızı yolda bırakmayı iyi bilirsiniz. Tamda size göre bir eylem, tamda sizin ayarınızda biri.

Milli Görüş gömleği çok şerefli bir gömlektir. Saat 5’e 1 dk. kala aday çektirip, bir partinin adaysız kalmasını sağlamanın ne kadar büyük bir siyasi nezaketsizlik olduğunu Milli Görüş geçmişinden öğrenemediysen kalkıp millete Milli Görüşten ve onun şerefli gömleğinden bahsedemezsin. Siz Milli Görüşten zerre nasiplenememiş birisiniz.
Birde aday hırsızlığınızı çıkmış marifetmiş gibi anlatıyorsunuz. Şimdi ikinize Yeniden Refah Partisi Manisa il sorumlusu olarak söz veriyorum, siz bu siyasi ahlaka sığmayan oyunu Yunusemre ilçesi için oynadınız ama, bu aziz millet size hem Yunusemre’yi hem Şehzadeler’i hemde Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni kazanma fırsatı vermeyecek. Milletimiz herşeyi görüyor.
31 Mart ta 1+1 in her zaman 2 yapmayacağını yaşayarak öğrenmiş olacaksınız.”


 

Editör: Şevval Başçakır