Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, 4-2 mağlup oldukları Adana Demirspor maçının ardından oyuncusu Salih Uçan'la gerginlik yaşadı.

Son düdüğün çalmasının ardından Şengol Güneş, Adana Demirspor ekibinden biriyle sarılan Salih Uçan'ı arkasından ittirdi. Uçan'ın yüz ifadesi ve yaşananlar sosyal medyada gündem oldu.

"SEN İŞİNE BAK"

İddiya göre Şenol Güneş'in Adana Demirspor ekibinden birine sarılan Salih Uçan'a "Sen işine bak" dediği söylendi.

AHMET NUR ÇEBİ'DEN AÇIKLAMA

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'den bu olay hakkında açıklama geldi.

Çebi, "Maç bitmiş. Kaybetmek acı bir şeydir. O süreç içerisinde tüm sinirler gergin. Salih ile Şenol Hoca arasındaki bağı, baba oğul ilişkisini bilseniz o hareketin düşündüğünüz kadar kötü olmadığını anlayabilirsiniz. Olmasa iyiydi. O bir enstantane sonucu oluşmuş. Bir an önce oyuncularını içeri almak istiyor. Bu soruyu Şenol Hoca'ya sormanızda fayda var. Tasvip ettiğim bir olay olmasa dahi bunun kesinlikle artniyetli olmadığını biliyorum.

Fenerbahçe'den dev transfer! Rade Krunic ile anlaşmaya varıldı Fenerbahçe'den dev transfer! Rade Krunic ile anlaşmaya varıldı

"SALİH SİZİN KADAR ALINMAMIŞTIR"

''İkisi arasındaki ilişkiyi biliyorum, aralarında son derece sevgi ve saygı var. Uzun süreli bir olay değil. Oyuncuyu itmek olarak değil, soyunma odasına sokmak olarak bakın. Herkes zaten orada gergin. Anlık ve oradaki ambiyanstan oyuncularını çıkarabilme arzusundaki hoca hareketi olarak görüyorum. Baba-oğul ilişkisi de olunca göze batmamalı. Onlar aralarında hallederler. Bu kadar büyütmeye gerek yok. Salih sizin kadar alınmamıştır. Şenol Hoca'yı babası gibi görüyor" ifadelerini kullandı.