Ece Üner 29 Ekim Cumhuriyet sözleriyle sosyal medyaya damga vurdu Ece Üner 29 Ekim Cumhuriyet sözleriyle sosyal medyaya damga vurdu

CHP’de yapılan kurultayla birlikte Kemal Kılıçdaroğlu dönemi sona ermiş ve partinin yeni lideri Özgür Özel olmuştu. 13 yıllık genel başkanlık görevine veda eden Kemal Kılıçdaroğlu ise aktif siyasete devam edeceğini açıklayarak yeni bir ofis kurdu. Ofis açması birçok kesimden eleştirilen Kemal Kılıçdaroğlu'na bir tepki de Gazeteci Ahmet Hakan'dan geldi.

Ahmet Hakan bugünkü yazısında Kemal Kılıçdaroğlu'nun hala siyasetin içinde olmasını ele aldı. Ahmet Hakan "Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’da ofis açması, hırsının boyutlarını göstermesi açısından çok manidar. Gideyim torun seveyim demiyor, Bir kıyı kasabasına yerleşeyim demiyor, Benden geçti artık demiyor, Parti içinde bile yenildim demiyor, İstenmiyorum artık demiyor. Ofis açarak topun yeniden ayağına gelmesini bekliyor. Ne kadar yanlış tanımışız Kemal Bey’i. Bu ne hırsmış böyle vay arkadaş." ifadelerini kullandı.