Ahmet Hakan Ersan Şen olayı hakkında dalga geçti! Sınıf başkanı siyaseti bile...

Habertürk canlı yayınında Prof. Dr. Ersan Şen 'İYİ Parti'nin adayı olabilirim' demişti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yayını izlerken Ersan Şen'in arayıp görüşmeye çağırmasıyla ilgili polemik devam ediyor. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'dan Meral Akşener'in Ersan Şen girişimiyle ilgili bomba bir yazı kaleme aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Prof. Dr. Ersan Şen, Habertürk canlı yayınında "İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı olabilirim" demesinin yankıları sürüyor. Reklam arası dönüşünde, "Meral Akşener aradı, 'bu konuda ciddi misin' diye sordu. 'Ciddiyim' deyince de 'gel o zaman konuşalım' dedi. Ben elimi taşın altına koymaya hazırım" açıklaması yapmıştı.

Tartışma yaratan bu olayla ilgili Hürriyet Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, "Sınıf başkanlığı siyaseti bile bundan daha ciddi yapılır" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Akşener'in "ortalama bir siyasetçinin bile asla yapmayacağı üç hata" yaptığını ve “Vay be! Meğer Meral Akşener, siyasetten hiç anlamıyormuş” dediğini anlatan Ahmet Hakan şunları yazdı:

Meral Akşener o seviyenin de gerisinde

Fakat çok geçmeden anladım ki...
Bu düzeyin bile gerisindeymiş Akşener.
Olaya bakın:
Ekranların gedikli tartışmacısı Ersan Şen, televizyon programında “Cumhurbaşkanlığına aday olabilirim” diyor.
Reklam arasında Meral Akşener, Ersan Şen’i arayıp “Siz ciddi misiniz?” diye soruyor.
Ersan Şen de “Evet, ciddiyim” deyince “O zaman gelin, görüşelim” diyor.

Hahahahahah! Sınıf başkanlığının gerisinde!

Hahahahahah!
Yok artık!
Şaka mı bu?
Meral Akşener için “Siyasetten anlamıyor” diyordum.
Vazgeçtim.
Ben artık Meral Akşener’in izlediği siyaset tarzının, ilkokullardaki sınıf başkanlığı siyasetinin bile gerisinde olduğunu anlamış durumdayım.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN