Ahmet Hakan'dan Sedat Kapanoğlu'na tepki: Küstak bir yaltaklanmayla kendini...

Gazeteci Ahmet Hakan, erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük hakkında yazdığı yazıya tepki gösteren kurucu Sedat Kapanoğlu'na yeni yazısında bomba sözler söyledi. Hakan, 'Sadece küstah bir yaltaklanmayla kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Ondan sonra da 'Ekşisözlük kapatılmasın, sansür, demokrasi' falan bik bik..' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gazeteci Ahmet Hakan bugün ki yazısında erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük hakkında yazdığı yazıya tepki gösteren kurucu Sedat Kapanoğlu'na bomba sözler söyledi.

Hakan, yazısında şunları kaydetti:

"Çıksa, adam gibi... 'Biz sana her gün küfrettireceğiz, sen de buna katlanacaksın arkadaş' dese... 'Helal olsun, yaptığının arkasında duruyor. Kalıbının adamıymış' diyeceğim. Oysa o, 'Ne var canım, altı üstü iki ağır eleştiri' demeye getirerek yaltaklanmayı tercih ediyor.

Adama bak! Sorumluluk almıyor.

Kurduğu mecranın neden olduğu haysiyet cellatlığına, kişilik ihlallerine son verecek bir çabanın sözünü vermiyor.

Tamamen kontrolünde olan mecrayı, internetle özdeşleştiriyor. Ağza alınmayacak küfürlerin taşıyıcısı olmakta zerre kadar sorun görmüyor.

Peki ne yapıyor?

Sadece küstah bir yaltaklanmayla kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Ondan sonra da 'Ekşisözlük kapatılmasın, sansür, demokrasi' falan bik bik..." 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN