Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan bugünkü yazısında seçim sonucunu kaleme aldı. Ahmet Hakan AK Parti'nin seçimi kazanması halinde bu zaferdeki en büyük payın muhalefetin olacağını söyledi ..

Abdulkadir Selvi'den bomba Ekrem İmamoğlu yazısı! Bunun için acele ediyor Abdulkadir Selvi'den bomba Ekrem İmamoğlu yazısı! Bunun için acele ediyor

Ahmet Hakan yazısında, 'Ekonomik kriz çıkıyor.Bizim muhalefet, hemen 'Bu sefer tamam. Bu sefer gidiyorlar. Bu sefer biz geliyoruz' diye havaya giriyor.Deprem oluyor.Bizim muhalefet, hemen 'Bu da götürmezse ne götürecek? Bitti işleri. Biz geliyoruz' diye havaya giriyor.Oysa geniş seçmen kitleleri, sadece yaşadıkları sıkıntılara odaklanmıyorlar. Aynı anda geleceğe bakıyorlar ve umut arıyorlar. Muhalefetin, krizler ve sıkıntılar nedeniyle oyunu değiştirmeye hazır ve istekli seçmene şu iki şeyi söyletmesi gerekiyor: Bir Bu ekonomiyi ancak muhalefet toparlar. İki: Depremin doğurduğu sıkıntılar ancak muhalefetle aşılabilir. Eğer bu sefer de AK Parti zafer kazanırsa..Bu zaferde en büyük pay, muhalefetin olacak' ifadesini kullandı.