Ahmet Davutoğlu'ndan Erdoğan'a sert sözler: Sen bu milletle nasıl helalleşeceksin

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adıyaman'da helallik istemesine tepki gösterdi. Davutoğlu, 'Ey Erdoğan hele bir dinle, sen bu milletle nasıl helalleşeceksin?'paylaşım yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman'da vatandaşlardan helallik istemesine yanıt verdi. Depremin ardından yardım bekleyen vatandaşların isyan ettiği anları paylaşan Davutoğlu, "Ey Erdoğan hele bir dinle, sen bu milletle nasıl helalleşeceksin?" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman'da yaptığı açıklamada, "Sarsıntıların yıkıcı etkisi, olumsuz hava şartları, hasar gören altyapının getirdiği zorluklar sebebiyle maalesef ilk birkaç gün Adıyaman'da arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik. Bunun için sizden helallik istiyorum. Her şeyin farkındayız. Gereğini yaptığımızdan, yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullanmıştı. 

Erdoğan'a tepki gösteren Davutoğlu, "Ey Erdoğan hele bir dinle, sen bu milletle nasıl helalleşeceksin?" notuyla çadır sorunu yaşayan depremzedelerin tepki gösterdiği anların videosunu paylaştı.

Davutoğlu'nun paylaşımı şu şekilde: 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN