Beyaz Futbol'da geçtiğimiz hafta yorumcular Ahmet Çakar ve Sinan Engin'in veda sözleri büyük bir tartışma yaratırken, olayın ardından kafa karıştıran gelişmeler yaşandı. Sinan Engin, programın sonunda "Artık yoruldum" diyerek Beyaz Futbol'daki 12 yıllık serüvenini noktalayacağını açıkladı.

Engin'in bu açıklamasının ardından, eski hakem Ahmet Çakar da sezon sonunda programdan ayrılacağını belirtti. Çakar, "Rasim Ozan Kütahyalı ile sezon sonuna kadar devam edeceğim. Sezon bitince Rasim'i bir daha görmek istemiyorum. Onu seviyor gibi görünsem de gerçek öyle değil," ifadelerini kullanarak hayranlarını şaşırttı. Ayrıca Çakar, bir yıl televizyon dünyasından uzak kalıp Çanakkale'de organik tarım yapmayı planladığını söyledi.

Ancak Beyaz Futbol'daki ayrılıklar dizisi bitmeden, programın sunucusu Ertem Şener'den şaşırtıcı bir açıklama geldi. Şener, "Beyaz Futbol, tam kadro yayında ve hep öyle devam edecek!" diyerek, tüm bu ayrılık söylentilerini çürüttü.

Şener'in açıklamasının ardından, Ahmet Çakar'dan hızlı bir dönüş geldi. Önceden programdan ayrılacağını ilan eden Çakar, Şener'in "Birlikteyiz" tweetine destek vererek, kendi sosyal medya hesabında paylaştı.

Ahmet Çakar Ertem Şener

Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı

Bu son gelişmeler, Beyaz Futbol'un gelecek sezon kadrosunda kimlerin yer alacağı konusunda büyük merak uyandırdı. Sinan Engin ve Ahmet Çakar'ın gerçekten programa veda edip etmeyeceği veya bu sözlerin bir oyun olup olmadığı hakkında birçok soru gündemde. Beyaz Futbol hayranları, programın bir sonraki yayınında ne tür açıklamalar yapılacağını büyük bir ilgiyle bekliyor.

Editör: Nigar Topcu