Olay, Adıyaman Altınşehir Polis Karakolu'nda yaşandı. Altınşehir Karakolu'nda polisler arasında yaşanan tartışma, silahlı çatışmaya döndü 2 polis şehit oldu, 8 polis yaralandı.

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? ABD polisini harekete geçiren ihbar Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? ABD polisini harekete geçiren ihbar

ADIYAMAN'DA BİR POLİS MEMURU ARKADAŞLARINA SİLAHLA SALDIRDI

Adıyaman'ın Altınşehir bölgesinde bulunan bir polis karakolunda yaşanan olayda, bir polis memurunun henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı mesai arkadaşlarına silahlı saldırıda bulunduğu iddia ediliyor. Olay sonrası yaralanan polis memurlarının olduğu, bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi. İddialara göre, olayda iki polis şehit oldu ve sekiz polis yaralandı. Cinnet geçiren polis önce silah arkadaşlarını sonra da kendini vurdu.

KARAKOLA ÇOK SAYIDA AMBULANS SEVK EDİLDİ

Adıyaman'da bir polis, karakolda görev başında olan diğer polis memurlarına silahla ateş etti. İlk belirlemelere göre 2 polis memuru yaralandı, polis merkezine çok sayıda ambulans sevk edildi. Yaralılar, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yaralı 2 polisin de şehit olduğu öğrenildi.

Editör: Gülşah Yıldız