Adem Metan Hatay'da yaşadığı deprem anını anlattı! O videoyu yayınlamamalıydım

Kahramanmaraş'taki depremin yaraları sarılmaya devam edilirken dün akşam Hatay'da yeni bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası Hatay'da büyük panik yaşanırken 3 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı. Deprem sonrası bir video yayınlayıp daha sonra videoyu hesabından kaldıran Adem Metan'dan yeni açıklama geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hatay'da saat 20.04'te 6.4 şiddetinde meydana gelen deprem sonrası büyük panik yaşandı. Bölgede günlerdir canlı yayınlar yapan Adem Metan da sarsıntıya sokakta yakalandı. Adem Methan depremin hemen sonrasında bir video paylaşarak  "Çok büyük deprem oldu. Her yer yıkıldı, her yer yıkıldı” dedi. Metan başka bir paylaşımında ise "Kalan yerlerin hepsi yıkıldı" ifadelerini kullandı.

Daha sonra ise yaptığı paylaşımı silerek "Panik havası içerisinde attığım videoyu kaldırdım" açıklaması yapan Adem Metan bugün konuyla ilgili açıklama daha yaptı.. 'İnsanları tedirgin etmemek için yayınlamamalıydım' diyen Adem Metan Hatay'da dün akşam yaşanan deprem anlarını anlattı. Metan ''Bina yıkıldı, çığlıklar oldu. Bölgeden en sağduyulu yayın yapan ben bile çok panik yaşadım. O paniği yayınlamamalıydım belki ama meslektaşlarımız da aynı korkuyu yaşadı.'' açıklaması yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN