Adana'da akılalmaz bir olay meydana geldi. Arzu Y. isimli bir kadın evde birlikte içki içtiği sevgilisi Aykut T. ve 8 yaşındaki oğlu H.Y. ile sokakta yürüyüşe çıktı. Bu sırada şüpheliler, Raha H.’nin sokakta park halindeki kamyonetini çalmaya karar verdi.

Kelebek camını kıran Arzu Y. direksiyona geçti, Aykut T. ile H.Y. ise aracı iterek bölgeden uzaklaştı. Yaklaşık 2 kilometre sonra Arzu Y., düz kontak yaparak kamyoneti çalıştırdı. Şüpheliler, aracı Mithatpaşa Mahallesi’ndeki bir ara sokakta bırakıp, ayrıldı. Hırsızlık ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Sevgilisi Ve Ogluna Ittirdigi Kamyoneti 32867 (1)

Sabah uyandığında aracının çalındığını fark eden Raha H.’nin ihbarıyla Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Kamera görüntülerini inceleyen ekipler, şüphelilerin kimliklerini tespit edip, adreslerine baskın yaptı. Şüpheli Aykut T. gözaltına alınırken, sevgilisi Arzu Y.’nin ise bir süre önce başka bir hırsızlık olayından yakalanıp, tutuklandığı anlaşıldı.

Sinan Ateş davasının soruşturma ekibiyle ilgili MHP’ye iletilen gizli bilgiler! Sinan Ateş davasının soruşturma ekibiyle ilgili MHP’ye iletilen gizli bilgiler!

Emniyete götürülen Aykut T., ifadesinde, “Arzu’nun evinde içki içerken, sokaktaki kamyoneti gösterip, ‘Bir yere gideceğiz, bu aracı çalalım’ dedi. Sonra direksiyona geçip, aracı da itmemizi istedi. Aracı park edip, bir eve girdi. Ben de evime döndüm” dedi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Aykut T. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Editör: Nigar Topcu