Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Gaziantep İl Başkanlığını ziyaret etti. Bakan Tunç'u İl Başkanı Murat Çetin ile partililer karşıladı.

 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına ziyaretinde yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerle büyük bir felaket yaşandığını, depremin ilk anından itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bölgede canla başla gayret edildiğini dile getirdi.

AA-20230914-32150043-32150036-ADALET_BAKANI_TUNC_AK_PARTI_GAZIANTEP_IL_BASKANLIGINDA_KONUSTU

Tunç, AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına ziyaretinde yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerle büyük bir felaket yaşandığını, depremin ilk anından itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bölgede canla başla gayret edildiğini dile getirdi.

AA-20230914-32150043-32150042-ADALET_BAKANI_TUNC_AK_PARTI_GAZIANTEP_IL_BASKANLIGINDA_KONUSTU

"AK PARTİ MİLLETİN HİSSİYATINDA ORTAYA ÇIKMIŞTIR"

Gündemlerinde her zaman deprem olduğunu ve yaraların sarılacağını ifade eden Tunç, şöyle konuştu:

"İktidarımızın süreci içerisinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tarihe geçen başarılara imza attık. Dünya siyaset tarihinde, Türkiye Cumhuriyeti demokrasi tarihinde görülmemiş başarıyı milletimiz sayesinde gerçekleştirdik, milletimiz her önüne gelen sandıkta 'AK Parti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' dedi. Bu başarının sebebi öncelikle AK Parti'yi kuran milletimizdir. AK Parti, Cumhurbaşkanımızın masa başında 3-5 arkadaşıyla 'parti kuralım, millete gidelim, oy isteyelim' şeklinde kurulmamıştır. AK Parti milletin hissiyatında ortaya çıkmıştır."

AA-20230914-32150043-32150037-ADALET_BAKANI_TUNC_AK_PARTI_GAZIANTEP_IL_BASKANLIGINDA_KONUSTU

Tunç, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde AK Parti'nin eserlerinin bulunduğunu ve Türkiye'nin 21 yılda çok büyük mesafe kat ettiğini dile getirdi.

Fatih Altaylı: 28 Eylül'ü hiç ama hiç unutmayın Fatih Altaylı: 28 Eylül'ü hiç ama hiç unutmayın

"AİLEYİ GÜÇLENDİRMEMİZ LAZIM"

AK Parti'nin, Türkiye'nin fiziki kalkınmasını sağlayarak milletin refahını yükseltirken demokrasi, insan hakları önündeki engelleri bir biri kaldırdıklarını bildiren Tunç, şunları kaydetti:

"Duracak mı bu yürüyüş; durmayacak. Milletimiz refahı, özgürlüğü, insanların haklarının daha da önünün açılması ve demokrasi çıtasının yükselmesi için mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah, önümüzdeki süreçte yine 'önce insan' diyeceğiz, insanımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Eğitimden sağlığa, sosyal politikalardan, kültüre, spora varıncaya kadar her alanda güçlendireceğiz. Aileyi güçlendirmemiz lazım, aileyi güçlendirmek için önce insanı güçlü olması lazım. Aile güçlü olursa, toplum ve devlet güçlü olur. Bunun için 21 yıldır yaptıklarımızın üzerine Türkiye Yüzyılı'nda milletimizin desteğiyle koymaya devam edeceğiz."

AA-20230914-32150043-32150039-ADALET_BAKANI_TUNC_AK_PARTI_GAZIANTEP_IL_BASKANLIGINDA_KONUSTU

Ziyarette AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, milletvekilleri ve partililer hazır bulundu.