Türk televizyonunun ünlü isimlerinden Acun Ilıcalı, hayallerini gerçekleştirerek İngiliz futbol kulüplerinden Hull City'nin sahibi olmuştu.

Bir röportajında ilginç bir itirafta bulunan Ilıcalı, son 20 yıldır mont giymediğini açıkladı.

Özel yaşamı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça konuşulan Acun Ilıcalı, Roksan Kunter'in YouTube kanalına konuk oldu. Ilıcalı'nın, mont giymediğini belirtmesi dikkat çekti.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Hull City kulübünü satın alana dek 20 yıldır hiç mont almadığını itiraf etti. Genellikle siyah tişört ve terlikle dolaştığını söyleyen Ilıcalı, Hull City'i satın aldıktan sonra ise 8-10 tane mont aldığını kaydetti.

"ÇÜNKÜ KIŞ NEDİR BİLMEM Kİ"

Acun Ilıcalı verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

“Takım alana kadar montum yoktu, yemin ederim. Çünkü ben kış nedir bilmem ki... Kışı görmüyorum, neden mont alayım? Montu giyecek bir yerim yoktu. 20 yıldır da montum yok açıkçası. Kışın Dominik'teyim. Şimdi kulübüm var. 8-10 tane de mont aldık tabii. İngiltere çok soğuk esiyor, ayakların uyuşuyor. Mecburen aldım. İlk defa kışlık ayakkabı aldım. 365 günün 300 günü terlik giyiyorum zaten. 60 gün de düğünler ve resmi olaylardan oluşuyor hayatım. Ayakkabı giyince bir şeyler taşıyor gibi hissediyorum.”

Editör: Batuhan Yavuz