Taner Ölmez'den Dilber'e övgü: Ayağına taş değmesin Taner Ölmez'den Dilber'e övgü: Ayağına taş değmesin

Televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalına konuk oldu ve yakında yayınlanacak olan Survivor All Star 2024 hakkında konuştular. Ilıcalı, programa katılan Özdemir'e Survivor'ın maliyetiyle ilgili bazı detayları paylaştı.

“Bu insanların altı ay boyunca aç sefil şekilde yarışmaları biraz fazla değil mi?” sorusunu yanıtlayan Ilıcalı, şu ifadelerde bulundu:

“Dünyadaki en zor Survivor’ı biz çekiyoruz. Süre uzun gibi duruyor ama Survivor sportif bir şov aslında. Bir futbol sezonu gibi düşünün. Futbol sezonu nasıl dokuz ay sürüyorsa, Survivor da altı ay sürüyor. Kendi sporumuzu yarattık diyebiliriz. Dünyada böyle bir Survivor uygulaması yok. yarışmacıların haftalık erzak dışında yemekleri bile kendileri kazanması gerekiyor.”

Korkunç Bir Maliyet Söz Konusu

Survivor’un maliyetine de değinen Ilıcalı, “Televizyonculuk açısından altı ay uzun bir süre gibi duruyor ama buna biraz Türkiye’nin televizyonculuk sistemi diyebiliriz. Diziler normalde 45-60 dakika, bizde 130 dakika. Asıl sebep ise Survivor’ın bir sezonluk maliyeti 12-13 milyon dolar. Korkunç bir maliyet var ortada” dedi.

Editör: Şevval Başçakır