Haber Vakti yazarı Abdurrahman Dilipak bugünkü yazısında seçmenlere uyarılarda bulundu. Dilipak yazısında, "TransHumanizm, Nesnelerarası iletişim, Yapay zeka, hepsi aslında birer savaş aleti. Biyoloji savaş, kimyasal savaş, Nükleer savaş, Uzay savaşı, Lazer ve RP silahları ile Global Reset çetesi, var gücü ile bir kıyamet savaşına hazırlanıyor. O konvansiyonel savaş araçlarını unutun. Robot askerler, Avatar askerler artık göreve hazır bekliyorlar. Ekonomik savaş için, paradan başlıyorlar. Bir adım sonra emek ve enerji maliyeti sıfırlanacak. Humonoidler insanın yaptığı her işi yapacaksa insana ne gerek var. Füzyon enerjisi ve ortamdan soğurulacak tabbi enerji ile de otonom sistemler enerji ihtiyacını karşılayabilecek." ifadesini kullandı. 

Abdurrahman Dilipak şunları kaydetti:

"Savunma uzmanlarına göre,  Thor adını verdikleri tungstenden yapılmış metal çubukla hiper hızla yere çarptıklarında bomba gibi etki yapacak ama içinde patlayıcı bulunmayacak. Bu ancak uydulardan seçilmiş hedeflere fırlatılabilecek. Bir bilim kurgu yazarı ve uzay silahları uzmanı olan Jerry Pournelle, bunu 1950'lerin sonlarında Boeing için çalışırken tasarlamış. Bu çubuklar  Titanyum ve Volframdan da yapılabiliyor. Sesden 10 kat hızlı bu çubuklar yere çarptığında radyasyon riski taşımayan küçük bir atom bombası etkisi yapabiliyor.

Vietnam’da ve Irak’ta, Afganistan’da aslında bir çok yeni silahı canlı hedefler üzerinde  denediler.
Patlayıcısı olmayan silahlar da var artık. RF ve Laser bunlardan bazıları. “Tembel Köpek mermileri” dedikleri  "kinetik bombardıman" RFçıları olarak da adlandırılıyor. Bunlar yere düştüklerinde saatte 500 mil hıza ulaşabilir ve 3.000 fit gibi kısa bir yükseklikten düştükten sonra 9 inçlik betonu delebilir. Sentetik bir meteor gibi düşünelim bunu. Birileri dünya nüfusunu sıfırlamak için, yani Global Reset için böyle bir savaşa hazırlanıyor. Akıllarınca “Tanrıyı kıyamete zorluyorlar”. Tarihin sonunu getirecek bir medeniyetler arası kıyamet savaşına hazırlanıyorlar. Peki siz ne düşünüyorsunuz bu hususta. Daha şimdiden çocuklarının çizgi filimler, oyunlar, dizi filimlerle böyle bir savaş için hazırlandıklarının farkında mısınız?

Şimdi yeniden düşünme zamanıdır, hem de vakit çok geç olmadan. Ne kadar geç kalırsanız, bu işin bedeli o kadar ağır, uzun ve acı verici olacak. Uyanın!
Zaten mRNA ile oltayı yuttunuz, yeni bir yanlış adım daha sizin için çok geç olabilir. 
Dijitalizmin ve Konformizmin tuzağına düşmeyelim.
Size bu gerçeklerden söz etmeyen ve uluslararası sistemin dahili işbirlikçilerine OY vermeyin.
OYUN’u görmeden OY’unuzu kullanmayın."

Editör: Aliye Tulum