Yazısında "Siz Fethi kutlarken, Fuhşiyat lobisi, LGBT ve uyuşturucu baronları her yerdeler! Siz sınırlarımızdan teröristler, göçmenler, düşmanlar girmesin derken, uzay işgal edildi." diyen Abdurrahman Dilipak, Türkiye'yi bekleyen tehlikelere işaret etti.

Abdurrahman Dilipak'ın yazısından bazı bölümler şöyle: 

Siz Türkiye Yüzyılı hayali kurarken, o hayalin gerçek olmasını istiyorsanız önünüzde ne olup bittiğini görmek zorundasınız. Bunun için de geçmişin bilgi birikimi, geleceğin duası ile bu günün sorumluluğunu kuşanmaktır aslolan. “Kökü mazide olan ati” ancak böyle olunur. Dün sadece bilgidir, gelecek bir ütopya. Ütopyanın distopyaya dönüşmemesi için bu günün sorumluluğunu kuşanmanız gerekir. İmtihan olduğumuz zaman kendi hayatımızla sınırlıdır. Gelecek ile ilgili olarak, duayı kuşanmaktan, bizden sonrakiler için manevi bir miras olarak vasiyette bulunmak gerekir.

Bunların hepsinin, vahiy temelli, kişisel, topluluk, ülke sınırlarını aşan, insanlık ölçeğinde, şahsileştirilmiş dünya güç, menfaat, saltanatından ari, arınmış olması gerekir. Sahi, hangi ittifaka oy verirseniz verin, adaylarınızı şimdi söyleyeceklerim ile ilgili olarak o gözle incelediniz mi, onları o yönde sorguladınız mı? Peki şimdi, bundan sonra ne yapacaksınız?

Siz Fethi kutlarken, Fuhşiyat lobisi, LGBT ve uyuşturucu baronları her yerdeler!
Siz sınırlarımızdan teröristler, göçmenler, düşmanlar girmesin derken, uzay işgal edildi.
Siber ordularının yollarını döşüyoruz 5G’lerle. Starlinkler uzayda bizim de onayımızla mevzilendiler bile.
Türkiye çok tehlikeli uyuşturucu türü olan "Metamfetamin" kullanımında Avrupa’da ilk 5’e girdi.
Atık sularında en çok Metamfetamin bulunan iller İstanbul ve Adana. Evet, evet NarkoTerör kapımızda.
Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı, Avrupa Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (EMCDDA) tarafından yayımlanan 2022 Avrupa Atık Su Raporu'na göre Türkiye, atık sularında en çok metamfetamine rastlanan ülkeler arasında yer alıyor.

Moleküler Biyolog Prof. Çoban Turan yazmış: “Dünya Sağlık Örgütüne Yönetim yetkisi verildiğine göre asıl şimdi zorluklar başlayacaktır. Önceden uyaralım insanları - Sahte salgın yaratabilirler. Aşı olmayın! - Hava, gıda ve su yollarıyla zehirleyebilirler. -Bağışıklığınızı doğal gıdalarla güçlendirin -Hastanelerde PCR benzeri testlere tabii tutabilirler, uzak durun! -Hastanelerde mahiyetini bilmediğiniz tedaviler yapmak isteyebilirler, buna izin vermeyin.”

Evet evet, her verilen hapı yutmayın, Chemistrail uygulamaları sonrası çok fazla ortalıkta dolaşmayın, korku pompalanmasına izin vermeyin. Sosyal media ya da media’da her söylenene inanmayın. “Etrafınızda “akıllı” görünümlü cahillere meyl etmeyin!” Unutmayın! “Allah, ipine tutunanlara yardım edecektir. Her zorluktan sonra br kolaylık vardır.” Daha zor bir döneme giriyoruz. Dikkatli olalım ve çevremizi uyaralım. Övünme ve dövünme ile kaybedecek zamanımız yok.

5gvirusnews olarak bundan sonra ne yapabiliriz sorusuna cevap arıyoruz. İçeride ve dışarıda bir çok kişi ve kuruluşla görüşmelerimiz oldu , olmaya devam ediyor.

Öte yandan Almanya’da distopya uygulaması başladı. Vatandaşların telefon ekranlarında tüm görseller takip edilip kaydedilecek. Stuttgart’ın Ludwigsburg şehrinde başlatılan yeni uygulama, akıllara George Orwell’in 1984 romanını getirdi. Şehirdeki 21 noktaya kurularak vatandaşların özel hayatı dahil her türlü bilginin kaydedileceği aktarıldı. Bu uygulamada kademeli olarak diğer şehirlere de yayılacak. Herhalde, bu uygulama Türkiye’ye getirilecek olursa bu işe ilk talep Gaziantep belediyesinden gelecektir.

*******

Sahi, bu önündeki, din, ahlak, devlet ve insanı görmezden gelen DSÖ’nün fitnesini görmeyen, duymayan, bilmeyen, bu konuyu konuşmayan, sormayan adaylar ve seçmenlerle nereye kadar gidebiliriz. DSÖ “bütün esbabı cefasını toplayıp geliyor”.
Kalp doktoru tanıdığınız varsa CoVID sonrası ne olduğunu bir sorun.
Bu afet Güneyimizdeki depremden daha büyük felaketti.
Gelmekte olan felaket çok çok, çok daha büyük.
Eğer GlobalReset, TransHumanizm, Endüstri 4, İnsan 2, Toplum 5 fitnesi, iklim aldatmacası, Karbon ayak izi yalanı ile biyolojik insan, din, ahlak ve devleti yoketmek üzere gelen Şeytan’a sizi uyarıyorum. Siz de oy verdiklerinizi uyarın.
Yoksa oturun ve olacakları bekleyin. “Biz islah edicileriz” diyen bu “bozguncular”a ve onların sermaye, siyaset, bürokrasi, STK, Akademi, Media, İş dünyası içindeki işbirlikçilerine dikkat!