Galatasaray'da 25 Mayıs'ta gerçekleşecek Olağan Seçimli Genel Kurul'da yeniden adaylığını açıklayan başkan Dursun Özbek'in listesinde olacağı konuşulan Abdurrahim Albayrak, sessizliğini bozdu. Özbek'in listesinde yer alıp almayacağı konusunda ise kesin bir bilgi verilmese de Albayrak'ın açıklamaları, bu yönde güçlü bir işaret olarak değerlendiriliyor.

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanacak Türkiye Kupası finalinin hakemi belli oldu Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanacak Türkiye Kupası finalinin hakemi belli oldu

Abdurrahim Albayrak, yaptığı açıklamada, "Benim tek isteğim Galatasaray'da Dursun Özbek’in tekrardan aday olmasıydı. Devam etmesi çok önemliydi. Galatasaray kongre üyesi olarak başka beklentim olamaz" ifadelerini kullandı.

SÜRPRİZ İSİMLER VAR

Dursun Özbek'in tekrar aday olacağını açıklamasının ardından Galatasaray'da muhalif kanadın Prof. Dr. Süheyl Batum'u aday göstermeye karar verdiği ve destek için eski başkan Ünal Aysal'ın da sahneye çıktığı iddia edildi. Listede Rezan Epözdemir, Mete İkiz ve Turgay Kıran gibi isimlerin de bulunduğu belirtildi. Abdurrahim Albayrak'ın da ikna edilmeye çalışıldığı ve sürecin aktif bir parçası olarak Rezan Epözdemir'in rol aldığı ifade edildi.

Editör: Aliye Tulum