Üç yılı aşkın süredir birlikte olan ve 21 aylık bir çocukları bulunan Halsey (28) ve Aley Aydın (40) ayrıldı. Halsey’in nisan ayı başında oğulları Ender Ridley’in velayetini talep eden belgeler sunduğu öğrenildi.

Mahkeme belgelerine göre, asıl adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, resmi olarak evli olmadığı senarist ve yapımcı Aydın’la (40) çocuğunun bakımını paylaşmak istediğini belirtti ancak fiziksel olarak vesayetin kendisine verilmesini talep etti.

25 milyon dolar net serveti olduğu bildirilen Halsey, ilk kez 2019’da bir Los Angeles Lakers basketbol maçında Alev Aydın’la birlikte görülmüştü. O günden beri ilişkilerine tam gaz devam eden çift, 2021’de Halsey’in hamilelik haberiyle hayranlarını sevindirmişti.

Ancak şimdi ayrılık haberinin ardından büyük bir üzüntü yaşayan hayranları, sosyal medyaya koşarak hayal kırıklıklarını bildirdiler. Kimileri “Hayır… birlikte çok iyiydiler” derken kimi kullanıcılar da “Gördüklerim beni çok üzüyor, Allah’ım onlara şifa versin, yaşasınlar, nefes alsınlar, Alev ve Ender için de en iyisini diliyorum. Bu zamanda onları destekleyen sıcak insanlarla çevrili olsunlar.” dedi.