Laz kızı lakaplı TikTok kullanıcısı serbest bırakıldı: 5 aylık hamileymiş! Laz kızı lakaplı TikTok kullanıcısı serbest bırakıldı: 5 aylık hamileymiş!

Bir köyde tarımla uğraşan Ş.K., iddialara göre, uzun yıllar boyunca beş kızına cinsel istismarda bulunmuştu. Olay, 2021 yılında 16. model ZK'nin jandarmaya bilgi vermesiyle gün yüzüne çıktı. ZK, babası Ş.K.'den şikayetçi olarak, dokuz yıl boyunca cinsel istismara maruz kaldığını ve dört kız kardeşinin de bu durumu yaşadığını anlattı. İddiaların ardından gözaltına alınan baba, soruşturma sürecinde tutuklandı.

Video  Kaydıyla Şikayet Ettiler

Ş.K.'nin 2022'nin Mart ayındaki kızlarının ifadelerini değiştirmesi üzerine tahliye edilmesi sonrasında evde dönen sapık baba istismar eylemlerine devam etmesi, trajik bir durumu daha da derinleştirdi. ZK bu sefer istismarı videoya kaydederek yeniden şikayette bulundu. Ş.K.'nin tahliyesinden bir ay sonra tekrar tutuklanmasıyla başlayan dava sürecinde, video kaydı da delil olarak dosyaya girdi. Erzurum 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklu yargılanan Ş.K. 'Çocuğun istismarı' suçundan dolayı toplam 160 yıl hapis cezası talep edildi.