"Bursa Bülbülü" ismi projesi ile sevenleriyle buluşan Ata Demirer son dönemde verdiği 22 kilo ile çok konuşuluyor. Şu sıralar Uğur Yücel, Esra Bilgiç gibi isimlerle film çeken Ata Demirer son haliyle olay oldu.

Afra Saraçoğlu o soruya yanıt verdi! Mert Ramazan Demir ile ayrıldılar mı? Afra Saraçoğlu o soruya yanıt verdi! Mert Ramazan Demir ile ayrıldılar mı?

Bir İhtimal Daha Var setinin son gününde yaptığı smokinli paylaşımlarla adından söz ettiren Ata Demirer'e yorum yağdı.

Ata Demirer nasıl zayıfladı?

Ünlü komedyen mide ameliyatı olan bir arkadaşıyla konuşurken arkadaşının ekmek yiyemediğini söyleyip zayıflama sırrını paylaşmıştı.
Ata Demirer "Sabah bir dilim yiyorum ömür boyu böyle olacakmış, ben bunu ameliyat olmadan yapsam nasıl olur diye düşündüm. Öğlen, akşam ekmek yemedim günde de 1 saat ya yürüdüm ya yürümedim. Bu kadar, bir de pilavdır makarnadır haftada bir..." demişti.
Şekerli içeceklerden uzak duran, tatlıyı kesen ve abur cubur yemeyen Demirer "Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim, direkt et - balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. Meğersem glutenle ilgili sorunum varmış demek ki..." diyerek sırrını vermişti.