Ankara'nın Etimesgut ilçesinde yaşayan Recep Köseli, 4 yıllık kız arkadaşının ailesi tarafından adeta kâbusu yaşadı. Genç kızın ailesi gençlerin ilişkisini öğrenince olaylar başladı.

Show Haber'e konuşan Köseli, "Ailesi sevgili olduğumuzu öğrendikten sonra tehdit etti. Kızla hiçbir şekilde görüştürmediler. Kız bana mesajlar attı 'Beni dövüyorlar, bana yardım et.' diye. Ondan sonra kendisine hiçbir şekilde ulaşamadım." diye konuştu.

21 yaşındaki genç, bir gün kız arkadaşıyla buluşacağı tuzağıyla aile tarafından kandırıldı.

Söz konusu buluşmayı üstelik genç kızın dayısı organize etmişti. İki genç parkta sohbet ederken dayı, onları aracına davet etti.

"Dışarıda hava çok sıcak. Gel arabada klima var orada oturalım." derken iddiaya göre Köseli o teklifi reddederken, bir anda ortaya çıkan genç kızın ağabeyi zorla Köseli'yi araca bindirdi.

resim_2023-08-24_112403885

CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDULAR

Genç adamı, öfkeli ağabey ve dayı ıssız bir araziye getirdi. Önce dövmeye başladılar sonra da soydular. Daha sonra da video kaydına girerek genç adama cinsel istismarda bulundu.

"BİZDE NAMUS BÖYLE KAPATILIR"

"Bizde namus böyle kapatılır" diyen iki saldırgan Köseli'yi sevgilisinin babasına da götürüp dövdürdü. Bir kez daha ıssız alana götüreceklerdi ki genç adam, arabanın sağ arka kapısından atlayarak kaçtı.

Genç adam hemen soluğu Emniyet'te aldı. Şikâyeti üzerine sevgilisinin babası, ağabeyi ve dayısı gözaltına alındı. Ancak ifadelerinin ardından karakolda serbest bırakıldılar.

"SESİMİN DUYULMASINI İSTİYORUM"

Psikolojisinin bozulduğunu anlatan genç adam bir an önce adaletin tecelli etmesini isterken "İşimi bıraktım. Bu sene okuluma da gitmeyeceğim. Herkese rezil oldum. Sesimin duyulmasını istiyorum" diye konuştu.

Editör: Batuhan Yavuz