18 Mart mesajları ve sözleri: En güzel, Resimli 18 Mart mesajları! Çok sevilen 18 Mart mesajları? 108. yıla özel resimli mesajlar

Tarihin önemli zaferlerinden bir tanesi olan Çanakkale Zaferi'nin 108. yılı coşku ile kutlanıyor. Sizler için en güzel 18 Mart çanakkale mesajlarıın araştırdık. İşte en güzel Çanakkale Zaferi mesajları...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çanakkale Zaferi 108. yılında kutlanıyor! 18 mart Çanakkale Zaferi'ne özel en güzel mesajları sizler için derledik. Hem kısa hem de resimli Çanakkale Zaferi mesajları göndererek kutlu zaferi ölümsüzleştirin. İşte 18 Mart 2023 en güzel Çanakkale Zaferi mesajları ve sözleri

Ordu Yok! dediler, Kurulur! dedi. Para Yok! dediler, Bulunur! dedi. Düşman çok! dediler, Yenilir! dedi. Ve dediklerini yaptı. O, Atatürk’tü! 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun.

Malazgirt’te Alpaslan’ın dilinde, Surlarda Ulubatlı’nın elinde, Çanakkale cihadının yılında; Zemin kan kırmızı, ay yıldızı ak, O mübarek bayrak, işte bu bayrak! 18 Mart Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun.

Çanakkale zaferi İmanın imkânı, ebabillerin filleri yendiği gündür… Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun…

Yoktu ekmeği aşı. Yoktu toprağı taşı Çanakkale’yi taşımıştı sırtında. Mangal yürekli bir on başı.. Çanakkale Zaferimizin 108. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Seyit Onbaşı ve Çanakkale Geçilmez Diyen tüm şehitleri rahmet ve minnetle anıyorum.

Kazanmak istersen sen de zaferi, Gürleyen sesinle doldur gökleri Zafer dedikleri kahraman peri, Susandan kaçar da coşana gider Bu yolda herkes bir, ey delikanlı, Diriler şerefli, ölüler şanlı! Yurt için dövüşen başı dumanlı, Her zaman bu şandan, o şana gider. Çanakkale Geçilmez!

18 Mart Çanakkale zaferinin 108. Yılında Tüm kahraman ecdadımızı sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Ruhunuz Şad olsun, Çanakkale geçilmez.

Büyük önder Atatürk’ün düşman askeri için söylediği şu sözler tarihe altın harflerle kazınmıştır.

Toprağı vatan yapan şehitlerimizi Minnet ve Saygı ile anıyoruz. 18 Mart Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Minnetle Yâd ediyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN