Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çankaya'yı yıllardan beri istediği ve önemsediği biliniyor. Ankara adayını açıklayan AK Parti'de gözler Çankaya'ya çevrildi. Çankaya için üç dönem belediye başkanlığı yapan ismin geri dönmesi gündemde!

15 SENE BOYUNCA BELEDİYE BAŞKANIYDI
Ankara'da 3 dönem boyunca Altındağ belediye başkanlığı yapan Veysel Tiryaki, 7 Nisan 2022'den beri Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olarak görev yapıyor. 2004 ile 2019 seneleri arasında 15 sene boyunca Altındağ'ı yöneten Tiryaki, yeniden aday olabilir. Bilindiği gibi Keçiören belediye başkanı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu! Altınok'tan boşalan adaylık koltuğuna Ankara AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan gelebilir. Hakan Han Özcan'ın AK Parti'nin Keçiören adayı olması bekleniyor.

Son seçimi bilen SONAR'dan yeni İstanbul anketi! Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde? Son seçimi bilen SONAR'dan yeni İstanbul anketi! Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde?

ÇANKAYA İÇİN ÖNE ÇIKAN İSİM DUHAN KALKAN
Ankara siyasetinin nabzının attığı Çankaya ilçesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en çok istediği yerlerden biri olarak dikkat çekiyor. AK Parti'nin Çankaya'da Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan'ı aday göstermesi bekleniyor.

Editör: Aliye Tulum