1 milyon TL bağış yaptığı söylenen Armağan Çağlayan'dan açıklama!

Ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, Halk TV'de yayınlanan Bir Kira Bir Yuva kampanyasına yaptığı bağış ile gündeme bomba gibi düştümüş. Çağlayan sosyal medya hesabından kendisinin bağış yapmadığını açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bir Kira Bir Yuva kampanyası Halk TV'den yayınlandı ve bağışlar toplandı. Kampanyaya bağış yapan isimler arasında Armağan Çağlayan'ın da yer alması gündem olmuştu. Ancak Çağlayan sosyal medya hesabından kendisinin bağış yapmadığını açıkladı.

Armağan Çağlayan açıklamasında isim benzerliği olduğunu vurguladı ve “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bağış kampanyasında, bir isim benzerliği sebebiyle yapılan bağış tarafımdan yapılmış gibi algılanmış ve haber yapılmış. Bağışı Özgül Armağan Çağlayan Vakfı yapmıştır. Karışıklık tamamen isim benzerliğinden kaynaklandı sanırım.” dedi.

Çağlayan bir takipçisinin, “Özgül ve Armağan Çağlayan Vakfı. Bir de Özgül Armağan Çağlayan Sitesi var Bayraklı/İzmir’de. Bazen o sitede sizin mi acaba diye karıştıranlar olmuyor değil. Önemli olan bağışın yapılmış olması zaten” yorumuna ise kiracıların bazen onu aradığını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN